Thursday, June 6, 2013

mäu

Hei hopsti nunnukad ! :)

Olen teinud natuke pikema pausi sisse blogimises. Kuid mul pole lihtsalt olnud aega sellega tegeleda. Räägin siis äkki lähemalt oma aktusest 04.06.2013 mis toimus siis teisipäeval.

Kooli minnes oli mul närv nii sees, sest pidin oma klassi rivistama aktusel (riigikaitse verk.) ma ei teadnud mida ma ütlema pidin ja kuidas ja kas kõik on õigesti. Närv mis närv. Siis tuli Major küsisin üle kordasin peas kõik üle. Siis tuligi hetk kui pidin klassi rivistama. läksin siis oma kohale sirutasin käe ja selge häälega '' Jagu joonele kahte viirgu kogu '' . ise täiega pabistasin siis tuli ka mu klass nii nagu pidi. kõik läks hästi. Major vaatas ka nii,et super kõik hea. väga hea. :d . 
Kui aktus läbi sai võisin ka oma maalid ära korjata . väga hea. 

Midagi muud ja põnevat pole ma teinud, ainult nüüd viimased päevad õhtuti tambres olnud ja värvinud ja natuke vees käinud. kõik on hea. isegi natuke ära põlenud olen, aga natukene. täna käisin aiandis ja jälle valisin palju lilli koju. poooor ällu. 

nüüd siis pilte ka .


ma polegi rääkinud,et võtsime endale kaks kala koju. hästi numparid on. tahame ka suurt akvaariumi osta :)


veits õpikuid sai ka koju veetud :ccc .


Ja selline siis oli meie märk Riigikaitse lõpetajale . 


veits tõsist seisakut ka . Kermps see on vabaseisak , valvel on nii nagu mina olen :dan that pic made my day . #naer sorri Marvu :d ma ei saanud panemata jätta. 


Mjäu
Preili Miisu

2 comments:

  1. marvin , marvin , hahahahahahahahahhahahaha . vaata pilti ja naerame minu terviseks :)

    ReplyDelete